Wesela – restauracja Agora Wrocław

Wesela – restauracja Agora Wrocław
Nazwa Wawy:
Wesela – restauracja Agora Wrocław
Kategoria Wawy:
Opis Wawy:

Restauracja Agora to miejsce, które trzeba poznać, jeżeli jest się we Wrocławiu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich mieszkańców tego miasta, jak również turystów. Jeżeli tylko Wasze drogi sprawią, że pojawicie się we Wrocławiu, to koniecznie zajrzyjcie na ul.Serbską 5A, gdzie zawsze czekaj na Was uśmiechnięta obsługa.

Wesela w restauracji Agora Wrocław fot.1

Zawsze dbamy o jakość naszych dań. Na Waszych talerzach pojawiają się potrawy, które wychodzą spod rąk najlepszych kucharzy. Gotowanie jest dla nich prawdziwą pasją, w co też wkładają całe serce. Widać to, a właściwie czuć, w niezwykłym smaku, jak również zapachu.

Wesela w restauracji Agora Wrocław fot.2

Codziennie jesteśmy dla Was otwarci w wyznaczonych godzinach. Do tego zachęcamy również do wynajęcia naszej sali na imprezy rodzinne. Chętnie zadbamy, aby wyjątkowe dla Was okazje miały piękną oprawę. Urządzamy również imprezy firmowe. Mieliśmy przyjemność być organizatorami wielu spotkań integracyjnych. Nie zapominajcie również o tym, że nasza restauracja oferujemy Wam również najlepszy catering w mieście.

Wawy WWW:
Telefon Wawy:
664031118
Nip Wawy:
8981175127
Regon Wawy:
932801709
Miejsze Wawy:
ul. Serbska 5a 51-111 Wrocław
  • Wesela – restauracja Agora Wrocław
  • Wesela – restauracja Agora Wrocław