Stokado Sp. z o.o.

Stokado Sp. z o.o.
Nazwa Wawy:
Stokado Sp. z o.o.
Kategoria Wawy:
Opis Wawy:

Któż z nas nie zna programów z serii wojny magazynowe? Sprzedaje się tam opuszczone magazyny samoobsługowe, tzw. self storage. Ale czym właściwie jest self storage? Jest to wynajem powierzchni magazynowych w rozmaitych celach. Potrzebny dodatkowe miejsce na parę przedmiotów z garażu? Proszę bardzo. Nie masz gdzie przechować opon zimowych? Żaden problem. Taki właśnie cel przyświeca idei self storage.

Stokado Self Storage oferuje wynajem powierzchni reklamowych od 1 do 25 m2. Dzięki temu każdy znajdzie magazyn odpowiedni do swoich potrzeb, od małej komórki po cały kontener. Stokado współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi jak i z przedsiębiorcami. Magazyny można wynająć na okres od tygodnia do kilku lat. Kolejną bardzo istotną zaletą magazynów self storage jest to, że wynajmujący ma dostęp do swojej powierzchni magazynowej przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ponadto nie trzeba się martwić o monitoring, ochronę czy alarm. Wszystko to zapewnia dostawca usługi, mając na uwadze jak najwyższy poziom komfortu swoich klientów.

W self storage możemy przechowywać niemal wszystko, od przedmiotów używanych sezonowo przez chwilowo zbędne rzeczy, z którymi nie chcemy się rozstawać do sprzętów używanych jedynie sezonowo. W naszych magazynach są utrzymywane stałe warunki (temperatura i wilgotność) dzięki czemu można tam przechowywać wrażliwe na zmiany warunków przedmioty. Wielką zaletą naszych magazynów jest cena najmu. Dzięki temu że nie trzeba wynajmować wielkiej hali magazynowej koszty przechowywania są znacznie niższe.

Stokado posiada 6 magazynów w 4 miastach w Polsce. Nasze kontenery i komórki znajdziecie we Wrocławiu, Poznaniu, Legnicy i Bydgoszczy. Sieć jest ciągle w fazie rozwoju, zarówno pod względem dostępności, ilości magazynów jak i nieustannego podwyższania standardu naszych usług. Dzięki temu nasi klienci są bardzo zadowoleni z przechowywania swoich rzeczy w naszych magazynach. Poza wynajmem powierzchni Stokado oferuje także organizację i pomoc przy przeprowadzkach, odbiór przesyłek oraz sprzedaż wszelkich materiałów pomocnych przy pakowaniu.

Wawy WWW:
Telefon Wawy:
666030777
Nip Wawy:
8992745172
Regon Wawy:
022172988