Psychoterapia w poradni Proterapeutica Wrocław

Psychoterapia w poradni Proterapeutica Wrocław
Kategoria Wawy
Opis Wawy

Zdarza się, że codzienne problemy mogą okazać się zbyt dużym ciężarem dla jednej osoby. Ludzka psychika ma swoje granice wytrzymałości, dlatego w kryzysowych sytuacjach przydaje się specjalistyczna i przyjazna pomoc. Wrocławska poradnia psychologiczna Proterapeutica to miejsce, które oferuje odpowiednie wsparcie wykwalifikowanego zespołu.

Psychoterapeuta Wrocław

Agnieszka Wieczorek - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Istotną rolę w pomocy psychologicznej osobom, której jej potrzebują, odgrywa właściwe podejście, wiedza i doświadczenie. Dzięki temu specjaliści poznają naturę problemu, mając tym samym możliwość rozwiązać go w efektywny sposób. Tak właśnie jest w Proterapeutica. Profesjonalizm w tym miejscu to wynik ciągłego rozwoju i doskonalenia personelu cechującego się podejściem psychodynamicznym. Przekłada się to z kolei na szeroką ofertę świadczonych usług.

Psychoterapeuta Wrocław

Agnieszka Nowak - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

W Proterapeutica skorzystać można z pomocy psychologa, także rodzinnego oraz dla dzieci i młodzieży, logopedy, seksuologa, psychoterapeuty i psychiatry. Prowadzone są terapie dla par i małżeństw, jak i psychoterapie poznawczo behawioralne. Poradnia udziela wsparcia w zaburzeniach związanych chociażby z jedzeniem, osobowością, lękiem czy snem. Dochodzi do tego zajmowanie się także takimi problemami jak: kłótnia w związku, depresja poporodowa, orotreksja, zdrada czy syndrom DDA. Możliwe są również konsultacje online. Lista usług jest o wiele dłuższa, co przemawia na korzyść poradni. Podejście do osób w potrzebie jest tutaj na najwyższym poziomie.

Psychoterapeuta Wrocław

Maria Kołczyk - psychoterapeuta z poradni Proterapeutica Wrocław

Szukając pomocy, warto zajrzeć do placówki lub zadzwonić. W Proterapeutica można liczyć na pełen profesjonalizm. Udzielenie wsparcia, przyjazne podejście i dbałość o należyte relacje to cechy wyróżniające wrocławską poradnię.

Telefon Wawy
663875291
Nip Wawy
8961399071
Regon Wawy
362700702
Miejsze Wawy
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
  • Psychoterapia w poradni Proterapeutica Wrocław
  • Psychoterapia w poradni Proterapeutica Wrocław
  • Psychoterapia w poradni Proterapeutica Wrocław