Profesjonalna fizjoterapia w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Profesjonalna fizjoterapia w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska
Kategoria Wawy:
Opis Wawy:

Centrum Rehabilitacji Gawłowska z siedzibą we Wrocławiu to znana i ceniona zarówno przez pacjentów, jak i specjalistów placówka. Profesjonalne i skuteczne rozwiązania znajdą tu osoby wymagające leczenia kręgosłupa, kolana, barku, stawu skokowego, łokciowego i wielu innych podatnych na urazy miejsc w ciele. Dzięki innowacyjnym metodom leczenia i nowoczesnemu sprzętowi Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii pomaga również pacjentom z endoprotezami czy też sportowcom.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.1

Placówka i zatrudnieni w niej doświadczeni fizjoterapeuci oraz rehabilitanci dbają o to, aby oferowane usługi były dopasowane indywidualnie do potrzeb pacjenta, tak aby uzyskać pożądane efekty w możliwie, jak najkrótszym czasie, w miłej atmosferze oraz z długofalowymi pozytywnymi skutkami.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław – fot.2

W ofercie Centrum Rehabilitacji znaleźć można między innymi takie usługi jak: terapia manualna, krioterapia miejscowa, terapia falą uderzeniową, rehabilitacja kręgosłupa i wiele innych. Dla zainteresowanych możliwe jest również wypożyczenie szyny ARTROMOT K1 do rehabilitacji w po artroskopii kolana.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Telefon Wawy:
663025800
Nip Wawy:
8981153108
Regon Wawy:
363264255
Miejsze Wawy:
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
  • Profesjonalna fizjoterapia w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska
  • Profesjonalna fizjoterapia w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska