Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje poleasingowe

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje poleasingowe
Kategoria Wawy
Opis Wawy

Poleasingowe.pl jest nowoczesnym portalem aukcyjnym, w ramach którego można kupić różnorodne pojazdy i urządzenia pochodzące ze sprzedaży poleasingowej. Wysokiej klasy sprzęt, maszyny i samochody mają podane szczegółowe opisy, sprawdzone przez rzeczoznawców, dzięki czemu każdy kupowany towar jest transparentnie przedstawiony i jeszcze przed jego zakupem można sprawdzić czy pasuje do potrzeb kupującego.

Samochód poleasingowy z aukcji na Poleasingowe.pl fot.1

Na portalu wystawiane są poleasingowe samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, naczepy towarowe, przyczepy, ale również autobusy, ciężkie maszyny do zastosowań przemysłowych, sprzęt rolniczy, budowlany i motocykle. Dodatkowo do dyspozycji klientów jest również dział z poleasingowym sprzętem medycznym, z którego chętnie korzystają placówki zdrowia, szpitale prywatne oraz dostawcy.

Samochód poleasingowy z aukcji na Poleasingowe.pl fot.2

Partnerami portalu Poleasingowe.pl są najwięksi polscy i zagraniczni leasingodawcy, m.in Pekao Leasing, Santander Leasing, Strabag, Boś Leasing, Millenium, BPS, Enea Operator, ING, Mercedes-Benz Polska i wielu innych.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Telefon Wawy
801009409
Nip Wawy
8942976550
Regon Wawy
021014968
Miejsze Wawy
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje poleasingowe
  • Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl – aukcje poleasingowe