Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska

Kancelaria Notarialna Bożena Nowińska
Kategoria Wawy
Opis Wawy

Kancelaria Bożeny Nowińskiej mieszcząca się we Wrocławiu zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług wszystkie osoby, które pragną sporządzić akty notarialne, poświadczenia dziedziczenia oraz protesty weksli i czeków. Ponadto nasza kancelaria notarialna zajmuje się doręczaniem oświadczeń, spisywaniem protokołów oraz przyjmowaniem na przechowanie papierów wartościowych, pieniędzy i dokumentów.

Notariusz Bożena Nowińska to osoba, która sporządza wpisy, odpisy i wyciągi dokumentów. Na żądanie stron istnieje także możliwość sporządzenia indywidualnych projektów aktów. Kancelaria notarialna to miejsce gdzie można także zawrzeć majątkowe umowy małżeńskie, tworzyć testamenty i oświadczenia o odrzuceniu spadku.

Aby móc skorzystać z usług notariusza należy wcześniej umówić się z pracownikiem kancelarii, który poinstruuje także, co do wysokości opłat i wymaganych dokumentów. W szczególnych okolicznościach możliwe jest skorzystanie z usług kancelarii poza jej biurem po wcześniejszym uzgodnieniu.

Telefon Wawy
713412452
Nip Wawy
8981014045
Regon Wawy
930720007