Gabinet fizjoterapeutyczny MF Fizjoterapia we Wrocławiu

Gabinet fizjoterapeutyczny MF Fizjoterapia we Wrocławiu
Kategoria Wawy
Opis Wawy

fizjoterapia wrocławZapraszamy bardzo serdecznie do zapoznania się z usługami medycznymi realizowanymi przez nasze centrum medyczne z Wrocławia. Najważniejszą sprawą dla nas jest zapewnianie profesjonalnych usług medycznych poprawiających stan zdrowia naszych pacjentów. Zakres realizowanych przez nas usług obejmuje pomoc laryngologiczną, neurologiczną, logopedyczną czy też rehabilitacyjną.

Zatrudniony u nas laryngolog jest w stanie zapewnić pomoc w zakresie zaburzeń mowy, układu słuchowego, diagnostykę stanów przedrakowych i w wielu innych przypadkach. Każdy, kto ma problemy z bólami głowy, chrapanie, zawrotami głowy i innymi podobnymi objawami powinien skorzystać z pomocy naszego laryngologa.

W naszym centrum medycznym zatrudniamy doświadczonych specjalistów oraz cały czas inwestujemy w rozwój naszych pracowników, oraz w najbardziej nowoczesny sprzęt. W zakresie rehabilitacji i fizjoterapii możemy zapewnić dostęp do zabiegów z zakresu drenażu limfatycznego, terapii tkanek miękkich, terapii manualnej czy też masaży. Jesteśmy przekonani, że dzięki nam każdy poprawi stan swojego zdrowia. Zapraszamy.

MF Fizjoterapia

Telefon Wawy
717575923
Nip Wawy
8851573556
Regon Wawy
021176990
Miejsze Wawy
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
  • Gabinet fizjoterapeutyczny MF Fizjoterapia we Wrocławiu