Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław

Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław
Kategoria Wawy
Opis Wawy

Firma ABC-Service to przedsiębiorstwo, które za cel zawsze stawia sobie jak najlepsze wykonanie powierzonych zadań oraz zadowolenie klientów. Do katalogu wykonywanych usług należą: ochrona osób i mienia, utrzymanie czystości, specjalistyczne sprzątanie, pielęgnacja zieleni i transport gabarytowy.

Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław fot.1

Doświadczenie pracowników oraz zaangażowanie w pracę sprawia, że bez najmniejszych obaw firmie ABC-Service można zlecić powyższe zadania. Główna siedziba firmy jest we Wrocławiu, jednak jednostki terenowe są aż w 17 miejscowościach. Są to : Łódź, Opole, Jelenia Góra, Zielona Góra, Bolesławiec, Legnica, Nysa, Katowice, Racibórz, Brzeg, Wałbrzych i Świdnica , Ząbkowice Śląskie, Dzierżoniów i Bielawa, Sieradz, Środa Śląska, Trzebnica, Milcz.

Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław fot.2

Jak widać firma działa na wielu obszarach i nie ma problemu ze skontaktowaniem się i z rozpoczęciem współpracy. Szerokie zaplecze sprzętowe i wykwalifikowani pracownicy gwarantują dobre wykonanie pracy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i skorzystaj z ich usług.

Telefon Wawy
713544354
Nip Wawy
8980025555
Regon Wawy
930522767
Miejsze Wawy
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
  • Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław
  • Firma Sprzątająca ABC-Service Wrocław