Energotel – instalacje odgromowe w hotelach

Energotel – instalacje odgromowe w hotelach
Kategoria Wawy
Opis Wawy

Energotel to jedna z najlepszych firm, która oferuje Wam usługi na bardzo wysokim poziomie. Jeżeli zależy Wam na współpracy ze specjalistami, którzy posiadają specjalistyczny sprzęt do wykonywania usług elektrycznych, to koniecznie skontaktujcie się z nami, a my sprawdzimy jak możemy Wam pomóc. Wszystkie usługi oferujemy Wam w niskich cenach.

Do naszych specjalizacji należy projektowanie linii instalacji elektrycznych, kanalizacji teletechnicznej, sieci telekomunikacyjnych i światłowodowych, budowa instalacji elektrycznych, telekomunikacyjnych i telewizyjnych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych, projektowanie i wykonywanie instalacji odgromowych, budowa, modernizacja i konserwacja sieci telewizji kablowej, modernizacje instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych.

Zajmujemy się także wykonywaniem poszczególnych pomiarów elektrycznych, jak również pomiary termowizyjne. Jedną z naszych usług są pomiary natężenia oświetlenia. Cieszymy się, że możemy zaoferować Wam współpracę. Zapraszamy!

Telefon Wawy
228375716
Nip Wawy
8821939001
Regon Wawy
020642326