Auto GTA – skup aut nowych i używanych Wrocław

Auto GTA – skup aut nowych i używanych Wrocław
Kategoria Wawy
Opis Wawy

Wrocławski skup aut - Auto GTA jest znane w całej Polsce. Od 2008 roku prężnie działa na rynku motoryzacyjnym, gdzie świadczy usługi jedynie na najwyższym poziomie. Wszystkie działania oparte są na fundamentalnych zasadach: zadowoleniu klienta i pełnym profesjonalizmie. W programie Kupię każde auto Wrocław firma skupuje następujące samochody: w bardzo dobrym stanie, roczniki 1990-2017, a nawet te bez dowodu rejestracyjnego czy karty pojazdu.

Nie tylko auta zadbane nadają się do skupu - Auto GTA przyjmuje również pojazdy przeznaczone na złom. Skup aut Wrocław to błyskawiczny sposób na sprzedaż samochodu i zdobycie dodatkowej gotówki. Transparentne warunki współpracy, szybkość działania i profesjonalizm - tak działa Auto GTA.

Przed sprzedażą pojazdu dokonywane są bezpłatne oględziny i wycena. W przypadku zgody klienta na przedstawione warunki sprzedaży - dochodzi do podpisania umowy. Skup aut uszkodzonych wykonywany jest przy pomocy lawety. Auto GTA to gwarancja najlepszego wyboru i najlepszej ceny!

Telefon Wawy
730117117
Nip Wawy
8951876724
Regon Wawy
020742967
Miejsze Wawy
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13 51-171 Wrocław