Agencja Trusty – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Warszawa

Agencja Trusty – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Warszawa
Kategoria Wawy:
Opis Wawy:

Firma Trusty ma oddziały we Wrocławiu i w Warszawie. Oferują opiekę nad seniorami. Można wybrać całodzienną, w określonych godzinach np. codziennie od 8:00 do 15:00, w ustalone dni np. tylko w poniedziałki i czwartki. Oprócz tego zapewniają transport, usługi pielęgniarskie – podawanie zastrzyków, zmienianie opatrunków itd. Świadczą dodatkowe usługi takie jak: rehabilitacje, masaże, fizjoterapia.

Osoby z objawami depresji skorzystać mogą z pomocy psychologa. Specjaliści gwarantują bezpieczeństwo starszym ludziom, dzięki temu rodzina może iść do pracy i nie martwić się o bliską osobę. Firma Trusty jest legalna. Zawsze ustalają warunki i zasady współpracy z klientami – podpisywana jest umowa.

W Trusty pracują profesjonalni pracownicy, którzy przechodzą specjalne procedury kwalifikacyjne, aby mieć pewność, że będą się prawidłowo opiekować dojrzałymi ludźmi. Żeby skontaktować się wystarczy zadzwonić lub skorzystać z formularza podanego na stronie. Firma ma dobre opinie i jest polecana przez klientów.

Trusty Jan Nesterowicz

Telefon Wawy:
570333373
Nip Wawy:
8992676608
Regon Wawy:
364998539
Miejsze Wawy:
ul. Chmielna 34 00-020 Warszawa
  • Agencja Trusty – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Warszawa
  • Agencja Trusty – opiekunka osób starszych z zamieszkaniem Warszawa